• Wonder Woman

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Discovery

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Martian

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Inception

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★