• Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Blinded by the Light

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★

  • The Nun

    ★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • The Meg

    ½

  • Set It Up

  • Incredibles 2

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Downsizing

    ★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ½

  • Zombillenium

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★½

  • The Beguiled

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • The Flight Before Christmas

  • Crimson Peak

    ★★★★

  • The Intern

  • The Martian

    ★★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.