vitória has logged 10 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Edit this entry  
18
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Psychout for Murder

Psychout for Murder

1969
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★½
Edit this entry  
04
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
01
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★★
Edit this entry