• Notes from Melanie

    ★★★

  • Thai Curry

    ★★

  • Kim Possible

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Jamai Badal

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Simmba

    ★★

  • Holmes & Watson

    ★★

  • Zero

    ★★

  • K.G.F: Chapter 1

    ★★

  • Incubala of Animation

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • 2.0

    ★★

  • Mortal Engines

    ★★

  • Aquaman

    ★★

  • Instant Family

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Badhaai Ho

    ★★★

  • Villain

    ★★

  • My Daughter's Lover

    ★★

  • Venom

    ★★

  • U Turn

    ★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • The Predator

    ★★

  • The Nun

    ★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★

  • Stree

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • One Piece: Episode of Skypiea

  • Slender Man

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Uncharted: Live Action Fan Film

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Sanju

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • The Northeast Kingdom

    ★★★

  • Lust Stories

    ★★★

  • Kaala

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • I'm Sorry, My Love

    ★★★

  • Younger Sister-in-law

    ★★

  • Burning

  • Gotti

    ★★

  • Long Day's Journey Into Night

  • Shoplifters

  • Irumbu Thirai

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Naa Peru Surya - Naa Illu India

    ★★

  • Avengers: Infinity War

  • Truth or Dare

    ★★

  • Rampage

    ★★

  • Baaghi 2

    ★★

  • God's Not Dead: A Light in Darkness

    ★★

  • Raja Rani Raji

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Ready Player One

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★

  • Love Chain

    ★★

  • Game Night

    ★★★

  • Pad Man

    ★★★

  • Mother's Lover

    ★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Jonaki

  • Hereditary

  • Total Dadagiri

    ★★