ImTheTrashman has logged 15 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Invasion of Astro-Monster

Invasion of Astro-Monster

1965
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Punisher: War Zone

Punisher: War Zone

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Braindead

Braindead

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Violent Shit II

Violent Shit II

1992
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Baywatch: Panic at Malibu Pier

Baywatch: Panic at Malibu Pier

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Messiah of Evil

Messiah of Evil

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Violent Shit

Violent Shit

1989
×
Read the review Edit this entry  
03
Dead Stop

Dead Stop

2011
×
Read the review Edit this entry  
03
2-Headed Shark Attack

2-Headed Shark Attack

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Ghidorah, the Three-Headed Monster

Ghidorah, the Three-Headed Monster

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shark Week

Shark Week

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
03
House on Elm Lake

House on Elm Lake

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Black Mountain Side

Black Mountain Side

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Paramedics

Paramedics

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry