Industria has logged 119 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Just a Guy

Just a Guy

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Hungry Joe

Hungry Joe

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Missoni

Missoni

2010
×
★★★
Edit this entry  
06
God Has a Rap Sheet

God Has a Rap Sheet

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Bicycle Ride In A Walmart

A Bicycle Ride In A Walmart

2020
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Salon Kitty

Salon Kitty

1976
×
★★★
Edit this entry  
09
Elizabeth Zimmermann's Knitting Glossary

Elizabeth Zimmermann's Knitting Glossary

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Romie-0 and Julie-8

Romie-0 and Julie-8

1979
×
★★★
Edit this entry  
02
Frog Song

Frog Song

2005
×
★★★
Edit this entry  
27
Star Trek: The Motion Picture

Star Trek: The Motion Picture

1979
×
★★★
Edit this entry  
25
Porno

Porno

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Wishmaster

Wishmaster

1997
×
★★★
Edit this entry  
08
Sensual Ward: Wet Red Lips

Sensual Ward: Wet Red Lips

2005
×
★★★
Edit this entry  
28
Rock is sex: Saraba aibô

Rock is sex: Saraba aibô

1982
×
★★★
Edit this entry  
24
Big Boobs Buster

Big Boobs Buster

1990
×
★★★
Edit this entry  
22
Terror of Olympic Game

Terror of Olympic Game

2009
×
★★★
Edit this entry  
22
Blood Vessel

Blood Vessel

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
All Night Long 2

All Night Long 2

1995
×
★★★
Edit this entry  
03
Love

Love

2015
×
★★★
Edit this entry  
16
Absurd Encounter with Fear

Absurd Encounter with Fear

1967
×
★★★
Edit this entry  
12
Three 6 Mafia: Choices

Three 6 Mafia: Choices

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Buffalo Running

Buffalo Running

1883
×
★★★
Edit this entry  
12
Bison

Bison

2020
×
★★★
Edit this entry  
02
Artie Shaw's Class in Swing

Artie Shaw's Class in Swing

1939
×
★★★
Edit this entry  
30
Slaughtered Vomit Dolls

Slaughtered Vomit Dolls

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
I Give you a Star

I Give you a Star

1975
×
★★★
Edit this entry  
28
Tusk

Tusk

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
The Salad Mixxxer

The Salad Mixxxer

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
The Lawnmower Man

The Lawnmower Man

1992
×
★★★
Edit this entry  
18
YA-NE-SEN a Go Go

YA-NE-SEN a Go Go

2011
×
★★★
Edit this entry  
18
WAAAH

WAAAH

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Takoyaki Story

Takoyaki Story

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Master Blaster

Master Blaster

2015
×
★★★
Edit this entry  
04
Electric Flesh

Electric Flesh

1996
×
★★★
Edit this entry  
25
Sexual Meditation

Sexual Meditation

2013
×
★★★
Edit this entry  
22
Brothers

Brothers

2015
×
★★★
Edit this entry  
15
A Bicycle Ride In A Walmart

A Bicycle Ride In A Walmart

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Changeling

Changeling

2008
×
★★★
Edit this entry  
12
Wife Collector

Wife Collector

1985
×
★★★
Edit this entry  
12
Best Date Ever!

Best Date Ever!

2011
×
★★★
Edit this entry  
09
Operation Dalmation: Fun With Letters

Operation Dalmation: Fun With Letters

1998
×
★★★
Edit this entry  
09
Too Fast

Too Fast

2010
×
★★★
Edit this entry  
20
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
MM;XX

MM;XX

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
Doodlebug

Doodlebug

1997
×
★★★
Edit this entry  
26
New Order: Decades

New Order: Decades

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Arakure Junichi no Namida

Arakure Junichi no Namida

2006
×
★★★
Edit this entry  
20
Notorious

Notorious

2009
×
★★★
Edit this entry  
10
Et Cetera

Et Cetera

1966
×
★★★
Edit this entry  
28
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★
Edit this entry