Industria has logged 252 entries for films rated ★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

1903
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
PeePee

PeePee

2008
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
The Pink Package Plot

The Pink Package Plot

1968
×
★★★★
Edit this entry  
29
Pinkfinger

Pinkfinger

1965
×
★★★★
Edit this entry  
27
Mystery Train

Mystery Train

1989
×
★★★★
Edit this entry  
19
Hagazussa

Hagazussa

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
Drone Boning

Drone Boning

2014
×
★★★★
Edit this entry  
16
Sunspring

Sunspring

2016
×
★★★★
Edit this entry  
14
Pink Panic

Pink Panic

1967
×
★★★★
Edit this entry  
14
Pink Pranks

Pink Pranks

1971
×
★★★★
Edit this entry  
09
UFOs

UFOs

1971
×
★★★★
Edit this entry  
09
Virtual Girl

Virtual Girl

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Come On In! The Water's Pink

Come On In! The Water's Pink

1968
×
★★★★
Edit this entry  
26
The French Connection

The French Connection

1971
×
★★★★
Edit this entry  
26
Submarino

Submarino

2010
×
★★★★
Edit this entry  
16
Love & Saucers

Love & Saucers

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Leningrad: Kolshik

Leningrad: Kolshik

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
KRFT PUNK'S Political Party!

KRFT PUNK'S Political Party!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
KRFT PUNK'S Political Party!

KRFT PUNK'S Political Party!

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
Malice in Wonderland

Malice in Wonderland

1982
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Deerskin

Deerskin

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
Monkey's Teeth

Monkey's Teeth

1960
×
★★★★
Edit this entry  
23
Crystal Vista

Crystal Vista

1981
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Box

Box

1982
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Sequence of Parallel Bars

The Sequence of Parallel Bars

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dark Tales of Japan

Dark Tales of Japan

2004
×
★★★★
Edit this entry  
22
Gachapon

Gachapon

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Reverse World

Reverse World

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Invisible Body

The Invisible Body

1978
×
★★★★
Edit this entry  
20
Dark Habits

Dark Habits

1983
×
★★★★
Edit this entry  
14
Hamster Hell 2

Hamster Hell 2

2020
×
★★★★
Edit this entry  
13
Vital

Vital

2004
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Demon

The Demon

1972
×
★★★★
Edit this entry  
10
PLAGUE INC.

PLAGUE INC.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
YSBRYD (spirit)

YSBRYD (spirit)

2008
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Year of the Cannibals

The Year of the Cannibals

1970
×
★★★★
Edit this entry  
22
Clue

Clue

1985
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Cry-Baby

Cry-Baby

1990
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★★★
Edit this entry  
16
Zardoz

Zardoz

1974
×
★★★★
Edit this entry  
14
White Rose Campus: Then... Everybody Gets Raped

White Rose Campus: Then... Everybody Gets Raped

1982
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Pig

Pig

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Häxan

Häxan

1922
×
★★★★
Edit this entry  
28
Cannibal Holocaust

Cannibal Holocaust

1980
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Centaurs

The Centaurs

1921
×
★★★★
Edit this entry  
22
Hesher

Hesher

2010
×
★★★★
Edit this entry  
20
Sexy Sisters

Sexy Sisters

1977
×
★★★★
Edit this entry  
17
Caught

Caught

1949
×
★★★★
Edit this entry  
14
Maniac Cop 2

Maniac Cop 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry