Indy58 has logged 20 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Noah

Noah

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
He Who Dares: Downing Street Siege

He Who Dares: Downing Street Siege

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Mirrors

Mirrors

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
High Plains Drifter

High Plains Drifter

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: Fifteen Million Merits

Black Mirror: Fifteen Million Merits

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Vengeance: A Love Story

Vengeance: A Love Story

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Awaken the Shadowman

Awaken the Shadowman

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
18
The Scorpion King

The Scorpion King

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Mirror: The National Anthem

Black Mirror: The National Anthem

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Marauders

Marauders

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Colditz Story

The Colditz Story

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Seventh Moon

Seventh Moon

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Leprechaun: Origins

Leprechaun: Origins

2014
×
Read the review Edit this entry  
09
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry