• The Kissing Booth

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Candy Jar

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Dude

  • Love, Simon

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Christmas Inheritance

    ★★½

  • Christmas Wedding Planner

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • 48 Christmas Wishes

    ★★★

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • SPF-18

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Descendants 2

    ★★★½

  • #realityhigh

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • In a Heartbeat

  • Harry Styles: Behind the Album

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baywatch

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Life

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Passengers

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Nerve

    ★★★★

  • Be Somebody

    ★½

  • Bastille Day

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Julieta

    ★★★½

  • Allegiant

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Captain Fantastic

    ★★★★

  • The 5th Wave

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Bridge of Spies

  • Naomi and Ely's No Kiss List

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★★

  • We Are Your Friends

    ★★½

  • Descendants

    ★★★½

  • Twinsters

  • Magic Mike XXL

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Teen Beach 2

    ★★★

  • Paper Towns

    ★★

  • Love

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Insurgent

    ★★½

  • Cinderella

    ★★★½

  • Fifty Shades of Grey

  • The DUFF

    ★★★

  • Brooklyn

    ★★★★

  • Unbroken

    ★★★★

  • Annie

  • American Sniper

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • One Direction: Where We Are – The Concert Film