Sort by

InSession Film - has logged 17 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Judy

Judy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
American Factory

American Factory

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Light of My Life

Light of My Life

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Stockholm

Stockholm

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
American Woman

American Woman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Biggest Little Farm

The Biggest Little Farm

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tolkien

Tolkien

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ash Is Purest White

Ash Is Purest White

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry