Laurie has logged 11 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry