haley has logged 491 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Donkey Punch

Donkey Punch

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Wrong Turn 2: Dead End

Wrong Turn 2: Dead End

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Wrong Turn

Wrong Turn

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
[REC]²

[REC]²

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
[REC]

[REC]

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Dark Light

Dark Light

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Stage Fright

Stage Fright

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Game Over

Game Over

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Runaways

The Runaways

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The House

The House

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Leprechaun 4: In Space

Leprechaun 4: In Space

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Big Tits Zombie

Big Tits Zombie

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
4444444444

4444444444

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jexi

Jexi

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Rad

Rad

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Evidence

Evidence

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dead Man's Lake

Dead Man's Lake

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dave Live

Dave Live

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Suckablood

Suckablood

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Sharknado

Sharknado

2013
×
Read the review Edit this entry  
12
Silent Night, Deadly Night Part 2

Silent Night, Deadly Night Part 2

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Drive Thru

Drive Thru

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Alien Tampon

Alien Tampon

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Stepfather

The Stepfather

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Backtrack

Backtrack

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
American Pie Presents: Band Camp

American Pie Presents: Band Camp

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Creepshow

Creepshow

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Project X

Project X

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Devil in a Convent

The Devil in a Convent

1899
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
127 Hours

127 Hours

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Getaway

Getaway

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Dark Path

A Dark Path

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Breaking the Girls

Breaking the Girls

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nobody Sleeps in the Woods Tonight

Nobody Sleeps in the Woods Tonight

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Audition

Audition

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
+1

+1

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Just Jim

Just Jim

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Nosferatu

Nosferatu

1922
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
2000 Anos para Isso?

2000 Anos para Isso?

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Haunted Curiosity Shop

The Haunted Curiosity Shop

1901
×
½
Read the review Edit this entry