barby has logged 14 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
When I Get Home

When I Get Home

2019
×
Edit this entry  
25
Fireworks

Fireworks

2017
×
★½
Edit this entry  
22
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★½
Edit this entry  
09
Walk Run Cha-Cha

Walk Run Cha-Cha

2019
×
Edit this entry  
09
Joker

Joker

2019
×
½
Edit this entry  
08
Nefta Football Club

Nefta Football Club

2018
×
Edit this entry  
08
1917

1917

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Little Women

Little Women

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
Edit this entry  
05
A Sister

A Sister

2018
×
★★★½
Edit this entry  
04
Klaus

Klaus

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★½
Edit this entry