• Gerorisuto

    ★★★★

  • Fuses

    ★★★★

  • Attraction

    ★★½

  • Caterpillar

    ★★★

  • Decrescendo

    ★★★

  • Bomgay

    ★★★½

  • Cat Trotting, Changing to a Gallop

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Portrait of a Young Girl at the End of the '60s in Brussels

    ★★★★★

  • Hiroshima Mon Amour

    ★★★★

  • Museum Hours

    ★★★½

  • Happy Together

    ★★★★

  • Sidewalls

    ★★★★★

  • Antichrist

    ★★★

  • Karnan

    ★★★★

  • Middle Class Melodies

    ★★★

  • Dou kyu sei – Classmates

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½