Irene has logged 13 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Whip It

Whip It

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Switch

The Switch

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Rango

Rango

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ma

Ma

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Sinister

Sinister

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Juno

Juno

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry