• The Devil Wears Prada

    ★★½

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★

  • Someone Great

  • Blockers

    ★★½

  • Love Actually

    ★★½

  • Black Christmas

    ★★★★

  • The Holiday

    ★★½

  • The Santa Clause

    ★★½

  • Die Hard

    ★★★★½

  • Citizen Kane

    ★★★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★★

  • Star 80

    ★★★★

  • Mission: Impossible III

    ★★★

  • Just Friends

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★½