Ivica_Pusticki has logged 168 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raging Fire

Raging Fire

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
One Shot

One Shot

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Old Henry

Old Henry

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Last Man Down

Last Man Down

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Lock Up

Lock Up

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Trip

The Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Father of the Bride Part II

Father of the Bride Part II

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Father of the Bride

Father of the Bride

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Deep Rising

Deep Rising

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Of Unknown Origin

Of Unknown Origin

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Baby's Day Out

Baby's Day Out

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Turner & Hooch

Turner & Hooch

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Shanghai Noon

Shanghai Noon

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The War with Grandpa

The War with Grandpa

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Nine Months

Nine Months

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dave Chappelle: The Closer

Dave Chappelle: The Closer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Attack of the Hollywood Clichés!

Attack of the Hollywood Clichés!

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Spectre

Spectre

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Copshop

Copshop

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Pig

Pig

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Die in a Gunfight

Die in a Gunfight

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Midway

Midway

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Prey

Prey

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Kate

Kate

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Frailty

Frailty

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hud

Hud

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Eye of the Tiger

Eye of the Tiger

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Vault

The Vault

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Beckett

Beckett

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Time and Tide

Time and Tide

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Snakes on a Plane

Snakes on a Plane

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Awake

Awake

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry