• After Yang

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • Gagarine

    ★★★½

  • Ace Ventura: Pet Detective

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½

  • Faya Dayi

    ★★★½

  • All Hands on Deck!

    ★★★½

  • The Mask

    ★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★

  • Once Upon a Time in America

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★★

  • Black Book

    ★★★★

  • Basic Instinct

    ★★★½

  • Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

    ★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★½

  • The First Wave

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½