• Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Noah & Annie

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★

  • The Package

  • Batman Ninja

  • A Boy's Life

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Mother

    ★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Rising Sun

    ★★★★★

  • Oklahoma!

    ★★