Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Package

The Package

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Oklahoma!

Oklahoma!

1955
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Mother

Mother

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
mid90s

mid90s

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Boy's Life

A Boy's Life

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Noah & Annie

Noah & Annie

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry