• House of Gucci

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Christmas in Harmony

    ★★½

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★½

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Who Killed the KLF?

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • All My Puny Sorrows

    ★★½

  • The Falls

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Julia

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Learn to Swim

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Medusa

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Pray Away

    ★★½

  • Growing Fangs

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Aloners

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Stop and Go

    ★★★½

  • Own the Room

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Amy Tan: Unintended Memoir

    ★★★

  • Searchers

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★

  • Audrey

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Heart of the Holidays

    ★★★

  • Two Distant Strangers

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • Holidate

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • French Exit

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★