• No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Chaos Walking

  • Another Round

    ★★★★★

  • Tenet

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Gentlemen

  • 1917

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Rocketman

  • Yesterday

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Captain Marvel

  • Polar

    ★★½

  • Glass

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

  • Green Book

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Eighth Grade

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Thor: Ragnarok

  • It

  • Spider-Man: Homecoming

  • Kong: Skull Island

  • Get Out

  • Hidden Figures

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

  • Split

  • Suicide Squad

  • Finding Dory

  • Captain America: Civil War

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Creed

  • The Big Short

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Spectre

    ★★

  • The Martian

  • Ant-Man

  • Jurassic World

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Big Hero 6

  • John Wick

  • Guardians of the Galaxy

  • Edge of Tomorrow

  • The Amazing Spider-Man 2