• Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • The Diary of a Teenage Girl

    ★★★

  • Friends with Money

    ★★★½

  • Miss Pettigrew Lives for a Day

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • Where the Heart Is

    ★★½

  • Wonder Boys

    ★★★

  • Better Days

    ★★½

  • Miss Juneteenth

    ★★★½

  • Thunder Force

  • News of the World

    ★★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Empire Records

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½