• The Elephant Man

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Woman Is the Future of Man

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Santa Clause 2

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Summertime

    ★★★★

  • You've Got Mail

    ★★★★★

  • Modern Times

    ★★★★★

  • Tommy Boy

    ★★★★