• R.I.P.D.

  • Free Guy

    ½

  • Tremors

    ★★★★

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • F9

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Tag

    ★★½

  • The Hunchback of Notre Dame

    ★★★

  • Okja

    ★★★★½

  • Escape Room

    ★½

  • The Departed

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • The Platform

    ★★★