• No Time to Die

    ★★★★½

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Gentlemen

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Amundsen

  • Glass

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mortal Engines

  • Aquaman

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • Robin Hood

  • Creed II

    ★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Green Book

  • 22 July

    ★★★

  • The Predator

  • The Quake

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • The Meg

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • 12 Strong

    ★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • The 12th Man

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Bright

    ★★½

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★