• oDubbbz

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Sandy LaPalissé

  • Akakiri

    ★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Fauci

    ½

  • Malignant

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Industrial 16

  • Lamb

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Luca

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • F9

  • Army of the Dead

    ½

  • Buck Breaking

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Support Your Local Contrarians

  • FILTHY

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • High-Rise Invasion

  • Uncanny Valley

  • AS WAS THE SKY, SO IS NOW THE TREES

  • First Light

  • The Last Blockbuster

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • SCP: Overlord

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Tenet

  • Strasbourg 1518

  • Unhinged

    ★★½

  • Devolver Direct 2020

  • Evangelion: [√] It Can (Not) Be True

  • #Alive

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★

  • No Longer Human

  • The Invisible Man

    ★½

  • Cyber Girl Wonderland

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★½

  • White Lies

  • The Story Of Super Mario Bros. 3

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Purr Cat Cafe | Down the Rabbit Hole

  • Death Stranding: The Making of Timefall

  • Klaus

    ★★★

  • The Fall

    ★★★½

  • Hey Moon

  • Polybius

  • Zeroville

  • Color Out of Space

    ★½

  • Joker

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • SCP: Dollhouse

  • It Chapter Two

  • Full Force

  • Batman: Hush

    ★½

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Greatest Events of World War II in Colour

    ★½