• News of the World

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Fatman

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • Force of Nature

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Becky

    ★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★

  • Underwater

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Sweetheart

    ★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★

  • Glass

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Smallfoot

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Uncle Drew

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Tag

    ★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Overboard

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Thunder Road

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • Death Wish

    ★½

  • Game Night

    ★★½

  • Searching

    ★★★½