• The Last Train to New York

    ½

  • Taurus

    ½

  • The House

    ★★★½

  • Brazen

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • The 355

    ★½

  • Four to Dinner

    ★★

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★½

  • Death to 2021

    ½

  • A Journal for Jordan

    ★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Mother/Android

    ★★

  • Fortress

    ★★

  • Station Eleven

    ★½

  • Rumble

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • National Champions

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Amityville in the Hood

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • VOIR

    ★★★★

  • Project Space 13

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Castle Falls

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★½

  • Christmas ...Again?!

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Autumn Road

  • Black Friday

    ★★½

  • A House on the Bayou

  • Pups Alone

    ★★

  • Sing 2

    ★½

  • DMX: Don't Try to Understand

    ★★★½

  • AEW Full Gear

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Hideout

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Apex

    ½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • A Mouthful of Air

    ★★½

  • Horror Noire

    ★½

  • Army of Thieves

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

  • Eternals

    ★★★½

  • Impact Wrestling Bound For Glory 2021

    ★★★½

  • Maya and the Three

    ★★★★★

  • 13 Fanboy

  • Night Teeth

    ★★½