RSS feed for jenna
  • 365 Days

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • High Strung Free Dance

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Breathe

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★

  • Spotlight

    ★★★★★

  • The Interview

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Little England

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • Before Midnight

    ★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • John Mulaney: New in Town

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★★

  • Just Go with It

    ★★

  • Iron Man 2

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★½

  • Before Sunset

    ★★★★

  • A Beautiful Mind

    ★★★★★

  • Not Another Teen Movie

  • Shakespeare in Love

    ★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★

  • Roman Holiday

    ★★★½