• WWE: WrestleMania 37 (Night 2)

  • WWE: WrestleMania 37 (Night 1)

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • WWE Royal Rumble 2021

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Mank

    ★★½

  • Canvas

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

  • Peninsula

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★½

  • It's Fine, I Danced Today

  • Capone

    ★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Dangerous Lies

  • Extraction

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Main Event

  • Coffee & Kareem

    ★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★½

  • Mulan

    ★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Photograph

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • The Father

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★½

  • Minari

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★