• No Time to Die

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Candyman

    ★★★

  • The Loud House Movie

  • PAW Patrol: The Movie

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Out Of Time

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

  • Red Horizon

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Other Morgan

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Us Again

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • The Pink Cloud

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • About Face

  • Canvas

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Ex Disposer

  • If Anything Happens I Love You

  • Beyond Noh

  • Nahuel and the Magic Book

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

    ★★

  • Talk Outside

  • Black Ghost Son

  • Query

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Brother

  • Trolls World Tour

    ★★