Jessica has logged 13 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Kicking and Screaming

Kicking and Screaming

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jerry Maguire

Jerry Maguire

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Stargirl

Stargirl

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Lawless

Lawless

2012
×
★★★
Edit this entry  
05
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry