• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★

  • The Iron Giant

    ★★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★½

  • The Game

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Mamma Mia!

    ★★★★½

  • Burn After Reading

    ★★★★

  • The Terminator

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Juno

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★