• Countdown

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Mandela Effect

    ★★★

  • Propagation

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Kill Chain

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Jexi

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • VHYes

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Peter's To-Do List

  • To Hell and Back: The Making of 3 From Hell

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★★

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • Jim Gaffigan: Quality Time

    ★★★★

  • Shanghai Fortress

    ★★

  • 7500

    ★★★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★½

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Anna

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Project Ithaca

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Chris Farley: Anything for a Laugh

  • Murder Mystery

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Zoo-Head

  • Brightburn

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • See You Yesterday

    ★★

  • Critters Attack!

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

  • The Silence

    ★★★½

  • Pinki

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Meow

    ★★★

  • Shazam!

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Stuber

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Tread

    ★★★★

  • Captain Marvel