• Revenge of the Nerds IV: Nerds In Love

    ★★

  • Revenge of the Nerds III: The Next Generation

    ★½

  • Ebirah, Horror of the Deep

    ★★½

  • The Redemption Act

    ★★★

  • The Gill Pill

    ★★

  • Off

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • A Perfect Getaway

    ★★★★

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★½

  • How I Became a Superhero

    ★★½

  • First Spaceship on Venus

  • The Marksman

    ★★★

  • Tread

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Tokyo 2020 Olympic Opening Ceremony: United by Emotion

    ★★★

  • As You Were

    ★★½

  • The Garden

    ★★½

  • The Tale Of Mr. Rêvus

    ★★★