• Death to 2020

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Project Power

    ★★★★

  • Homemade

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Little Women

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Blood Vessel

    ★★

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

    ★★★½

  • American Son

    ★★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Rocketman

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Love Is Blind

    ★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Gabriel Iglesias: One Show Fits All

    ★★★★★

  • Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Death Race: Beyond Anarchy

    ★★

  • The Predator

  • Modest Heroes

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Flavors of Youth

    ★★★½

  • Tau

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Anon

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • White Chamber

    ★★½

  • The New Romantic

    ★★

  • At First Light

    ★★

  • Braven

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★