• Nobody

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • The Mummy Returns

    ★★½

  • The Fast and the Furious

    ★★★

  • Gosford Park

    ★★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★★

  • High Fidelity

    ★★½

  • Rules of Engagement

    ★★★

  • Rugrats in Paris: The Movie

    ★★★½

  • Batman Beyond: Return of the Joker

    ★★★½

  • Rugrats: All Growed Up

    ★★★