Jeremy has logged 18 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tolkien

Tolkien

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Yesterday

Yesterday

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Judy

Judy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
In Fabric

In Fabric

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Dark Crystal

The Dark Crystal

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry