Jeremy has logged 13 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Cherry

Cherry

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Barking Dogs Never Bite

Barking Dogs Never Bite

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mother

Mother

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Vivo

Vivo

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
CODA

CODA

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★½
Read the review Edit this entry