Jack has logged 16 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
American Boy: A Profile of Steven Prince

American Boy: A Profile of Steven Prince

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
American Boy: A Profile of Steven Prince

American Boy: A Profile of Steven Prince

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mystery Train

Mystery Train

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Thor

Thor

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Silent Child

The Silent Child

2017
×
★★★
Edit this entry  
08
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Donald Glover: Weirdo

Donald Glover: Weirdo

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry