• Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Malcolm & Marie

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Education

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★

  • Small Axe

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Belushi

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • The Good Lord Bird

    ★★★

  • The Comedy Store

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Antebellum

  • The Binge

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ½

  • Tenet

    ★★½

  • The Tax Collector

    ½

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Stunt Double

  • Steve-O: Gnarly

  • Host

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Becky

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★½