• Halloween

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • The First Purge

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Burning

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★

  • Rampage

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★½

  • The Simpsons Couch Gag (Reservoir Dogs)

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • American Animals

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • The Dark Tower

    ★½

  • Descendants 2

    ★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★½

  • Power Rangers

    ★★

  • The Boss Baby

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • How to Be a Latin Lover

    ★★★

  • Deadpool: No Good Deed

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Hi Stranger

    ★★★★★

  • Office Christmas Party

    ★★½

  • Moana

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Swap

    ½

  • Jackie

    ★★★★½

  • Sing

    ★★★