• Swallow

    ★★★★

  • Speed

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Casino

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★