• Newsies

    ★★½

  • Unfaithful

    ★★★

  • Final Destination 3

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Paddleton

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Tailgate

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Burn After Reading

    ★★★½

  • The Lookout

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½