• As It Fades

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • F9

    ★★½

  • Tour Movie

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Warming

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A Recipe for Seduction

  • Mank

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Tree Bark Romance

  • Money Plane

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The Difficulties of Being an Interpretive Dancer in the Year of Our Lord and Savior Jesus Christ 2020 AD

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Capone

    ★★½

  • Rhubarb

  • The Last Dance

    ★★★★

  • More Water Please

  • The Follow-Up

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Siberia

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Be Water

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars Collection

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • The Circus

  • Golden Hour

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Them That Work

  • 21 Bridges

    ★★

  • Watchmen

  • The Amusement Park

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • a boy and his pet cat

  • Harriet

    ★★