Jason has logged 11 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry