Juanito has logged 13 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Myth of the American Sleepover

The Myth of the American Sleepover

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
We Own the Night

We Own the Night

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★½
Edit this entry  
17
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry