• Assault on Precinct 13

    ★★★★½

  • The Hunter

    ★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Sasquatch

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Days of Being Wild

    ★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★

  • Police Story

    ★★★★½

  • Chungking Express

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • War of the Worlds

    ★★★½

  • Frances Ha

    ★★½

  • Following

    ★★★½

  • Black Panthers

    ★★★★

  • Dracula

    ★★★½

  • Julie & Julia

    ★★★