• Seaspiracy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Hubie Halloween

  • Class Action Park

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

  • The Social Dilemma

  • Truth and Lies: Jeffrey Epstein

  • The Outsider

  • The Gentlemen

  • Last Christmas

    ★★

  • Midway

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Bad Education

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Shaft

  • Godzilla: King of the Monsters

  • The Dead Don't Die

  • Burning Cane

  • Everybody's Everything

  • Cold Case Hammarskjöld

  • Wolf

  • Aquaman

  • The Night Comes for Us

  • Waco

  • Good Time

  • Confirmation

  • Gone Girl

    ★★½

  • Rhymes for Young Ghouls

  • Killer Joe

    ★★

  • Scream 4

  • Kill the Irishman

  • The Taking of Pelham 1 2 3

  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days

    ★★★★★

  • Inside Man

  • Election

  • Soul Plane

  • The Cooler

    ★★★★

  • From Hell

    ★★

  • High Fidelity

  • Double Jeopardy

  • Boys Don't Cry

  • The Ninth Gate

    ★★

  • Jawbreaker

  • A Civil Action

  • Amistad

  • The Devil's Advocate

  • Austin Powers: International Man of Mystery

  • Donnie Brasco

  • Fargo

  • Police Story 4: First Strike

    ★★★★

  • Nixon

    ★★★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★½

  • Johnny Mnemonic

  • Outbreak

  • The Firm

  • Rebels of the Neon God

  • Malcolm X

  • Love Potion No. 9

  • The Prince of Tides

    ★★★★

  • The Last Boy Scout

  • Samurai Cop

  • City Slickers

  • Stone Cold

  • Green Card

    ★★★

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

  • Elvira, Mistress of the Dark